AKTIVAČKA ŠTART DANCE

Príležitosť aj pre nerozhodných. 

Od septembra 2020 - sledujte nás. 

AKTIVAČKA ŠTART DANCE je ľahšia verzia TECHNIKY ŠTART. 

Ide o ľahký, nenáročný štart CNS - fyzického tela, ktorý zábavne stimuluje aj rehabilitáciu hormonálneho systému v ľudskom tele. Napraví držanie tela, chrbticu, vnímanie, komunikačné zručnosti, vyladí emócie, gestikuláciu aj charizmu ženy, muža. A iné.  

Oddelené termíny pre ženy a mužov. 

Come back AKTIVAČKY? 

*** Správne. Prvýkrát sa toto slovo objavilo v roku 2006. Odvtedy toto slovo pozná verejnosť v spojitosti s podvedomím. 

Áno, máte pravdu. Pamätám si niečo ako: Aktivácia podvedomia. Aktivácia čakier. Aktivácia energie. Je to o tomto? 

*** Nie. Nie je. Pôvodné pomenovanie AKTIVAČKA vzniklo ako ľudové pomenovanie štartu CNS - centrálnej nervovej sústavy. často sme používali slová ako: Odblokujte si podvedomie, aktivujte si podnetové spracovanie. Aktivujeme mozog a podvedomie. Naštartujeme a aktivujeme telo, myseľ a dušu. Aktivačka vznikla z týchto opisov služby. Máme aj vizuálnu metodiku, aj fyzickú. Od roku 2018 sme štart CNS zaregistrovali ako: TECHNIKU ŠTART.

Slovo AKTIVAČKA sa používalo skôr ako motivačné slovíčko medzi ľuďmi. Hovorovo. "Poď na aktivačku. Daj sa aktivovať. Bola som na aktivačke a pod." 

O čom je AKTIVAČKA ŠTART DANCE dnes? 

*** Vysvetlíme si nižšie. Ale v skratke o tom istom. O reštarte. 

Od roku 2019 sme koncept postupne upravovali pri individuálnej práci s klientmi. Pre veľký ohlas a výborné výsledky, ktoré naši klienti dosahujú zábavnou formou, prinášame koncept ľahkej verzie techniky štart aj pre verejnosť. 

AKTIVAČKA ŠTART DANCE je výborná voľba aj pre nerozhodných, unavených, zničených životom. Môžete mať pokojne kilá navyše, cítiť sa pri príchode nesmelo, trápne. Nám to nevadí.  Povzbudíme vás milým prijatím. Stačí ak prídete a za hodinku, dve aktivujete svoju radosť a ľahkosť tela. Zmena za jeden deň. Ľahko a zábavne. Vieme ako vás oživiť.


* Vyskúšajte to. Skvelý pocit, voľnosť tela, mysle a neskutočná energia, ktorá trvá, trvá, trvá...

* Som rada, že sa AKTIVAČKA vracia na scénu. Od kedy som bola na nej nemám problém uvoľniť atmosféru v spoločnosti. Ľudia ma s obľubou volajú na zábavy a spoločenské podujatia. Vraj moja osobnosť vyžaruje pokoj a radosť. 

* Výborné. Neuveriteľne sa mi zrovnal chrbát. A ten pocit vo mne zotrval. Odporúčam aspoň raz zažiť tento pocit. Zmena sa udeje jemne a prirodzene.

* Ja som síce chlap..., ale priznávam, dalo mi to dosť veľa. Pochopil som ako žiť vo vlastnom tele. Mám lepší ohlas u žien. 

* V práci sa ma neustále kolegovia vypytujú odkiaľ sa vo mne berú tie správne postrehy. Šéf už uvažuje, že ma v práci povýši. Iba sa usmievam. Vnímam rešpekt,  ktorý som si  predtým nevedel vybudovať podľa svojich predstáv. Teraz to ide len jemným pohľadom. 


Chcete to zažiť? O čom to je? 

Aby sme si vedeli vychutnávať život...


Poznáte to. Ste pozvaná/ý na spoločenskú párty, grilovačku, zábavu. Vo vnútri o sebe viete, že milujete tanec, že milujete život a máte radi smiech a slušnú, milú zábavu... Túžite po spoločenskom relaxe a uvoľnení. Tešíte sa na nové vzťahy a ste pripravená/ý sa zoznamovať. Však žijeme len RAZ.

Tešíte sa, chystáte sa. A potom to príde! Deň D.

Uvítanie je milé ale zvláštne. Nikto vás nečaká s ováciami. Všimnete si, že sa prítomní začínajú skupinkovať. Vnímate pohľady a niekde vo vnútri cítite, že chýba prirodzený impulz zbližovania sa. Usmievate sa. Chcete sa cítiť ako doma. Ale nejde to. Jemne sa rozhliadate, či niekoho nepoznáte. Slušne pozdravíte a prajete si prelomiť ĽADY. Drink uvoľní vaše emócie, no napriek tomu ticho striehnete čo je povolené, a čo naopak nie je.

Z času na čas sa ohlási hlasnejší smiech dámy, či pána, ktorí stoja obďaleč. Spozorniete. Radi by ste reagovali ale máte pocit, že sa to nehodí. Sledujete reakcie domáceho. Však on vás pozval. Hlavou vám víria myšlienky, ..."čo na to povedia iní...nebuď trápna/y". Vaša radosť sa pomaličky mení na pocit "strácam tu iba čas."

Zrazu zaznie hudba. "Pravdepodobne hudba celú situáciu zachráni..." - napadne vás v prvých sekundách. Ale prvá/ý nejdem! V kútiku čakáte kedy sa rozpúta tanec. "Ten všetko zachráni. Uvoľníme sa a zábava môže začať." - myslíte si potichu. Obzeráte sa a všimnete si, že podobne sa obzerajú naozaj všetci. "Žeby sme mali všetci rovnaký problém?"

Napätie uvoľňuje snáď iba alkohol... 

Á.. niekto ide na parket. Bože ten sa hýbe ako poleno. No nejdem ešte, nikto tam nie je, takto budú pozerať aj na mňa... A tá..tá je ako... z tanečného klubu... hrozné a trápne... Pritom ja tak milujem tanec...

Emócie, podprahový strach z odmietnutia, nesprávne držanie tela, strata ladnosti pri chôdzi a verbálnom prejave pripravuje 95% ľudí o príjemné zážitky, nové kontakty a o nové priateľstvá. 

Nevedieť ako správne vnímať ľudské telo iných jedincov v nás vyvoláva odpor a znechutenie. Tieto detaily je na nás vidieť. To odrádza iných zoznámiť sa s nami. 

Viete si predstaviť, že by to celé začalo inak? Vo vašom vnútri by zotrval relax a príjemný pocit z nových ľudí? Viete a dokážete si ešte v tejto dobe predstaviť, že by vaša charizma podprahovo očarila iných? Viete si predstaviť, že by ste rozumeli iným ľuďom? Viete si predstaviť, že by ste získavali podprahový rešpekt len vašou prítomnosťou v spoločnosti? 

Ak áno, tak AKTIVAČKA ŠTART DANCE je práve pre vás. 

PRVÝ KROK

Uvoľníme a reštartujeme hormóny. Je dôležité vedieť, že hormonálny systém zabezpečuje našu dobrú alebo zlú náladu. Je zrkadlom našej charizmy. Poznáte to ako emócie. To musíme vyriešiť technicky.

Reštartujeme CNS na hormonálnej úrovni. Trvá to zhruba 20 min. 

DRUHÝ KROK

Musíme uvoľniť a reštartovať naše zaužívané myslenie. Neocortex (myseľ) dáva zabrať každému z nás. Ak je preťažený, sme zlí a zazeráme na iných. Naše oči sú nepríjemné, naša charizma umiera a my sa cítime nahnevane, unavene. Túto časť tiež musíme vyriešiť technicky.

Reštartujeme CNS na vedomej úrovni a dodržíme pravidlá CNS, tak aby sme získali silu a energiu. Trvá to zhruba 20 min. 

TRETÍ KROK

Až teraz to príde. Zdravý chrbát, ladné držanie tela, zdravé sebavedomie a dobrá nálada v každej bunke a sekunde nášho tela. CNS miluje ak vieme ako s telom máme spolupracovať. Túto časť reštartujeme v našom tele tancom, pohybom. Naučíme vás grify a triky ako udržať CNS vo vitalite. Ako využívať gestikuláciu a reč tela pre vlastný prospech. 

Nevadí, že máme kilá navyše, a že sa nevieme ani pohnúť. Kým sa dopracujeme do tretieho kroku vaše telo bude už reštartované a vy si raz dva spomeniete na svoju mladosť a vitalitu. 

A aká hudba bude znieť? Taká, ktorú milujete na každej jednej zábave. Trvá to, kým nás s priestorov nevyhodia. :-) Zábava, smiech, ladné telo. Takto pôjdete domov.

A potom? Môžete prísť znovu... ALEBO Už len samotná spomienka vás motivuje žiť ľahšie. 


A prečo sú oddelené termíny? Zvlášť muži a zvlášť ženy? 

Odpoveď je jednoduchá. 

Ženské telo funguje inak ako mužské telo. Technika štart je tiež oddelená zvlášť pre ženy a zvlášť pre mužov. To je dôvod prečo technika funguje. 

AKTIVAČKA ŠTART DANCE je teda automaticky skoncipovaná zvlášť pre ženy a zvlášť pre mužov. Aby láska medzi ženou a mužom fungovala príjemnejšie. 

Takto prebieha AKTIVAČKA ŠTART DANCE. Nezažiješ, nepochopíš rozdiel žitia.