Viac o cvičení 

Na pohľad nezvyčajné cvičenie.

Cvičí sa postojačky s prestávkami. Na konci cvičenia si ľahnete a oddychujete. Relax po cvičení zabezpečí úplné uvoľnenie tela a mysle do hĺbky. Je to moment, kedy sa spustí monitorovanie vnútorného prostredia fyzického tela (riadi to genetika človeka, ktorá riadi aj CNS- centrálny nervový systém. To vaša genetika vybudovala vo vašom tele vaše biologické mechanizmy. ) a kedy začína proces kontroly. Po tomto procese vaša genetika usúdi, ktorý biologický mechanizmus musí prebudiť, posilniť, opraviť. Tento proces voláme REŠTART. 

Cieľ je prejsť celou zostavou cvikov. Proces spustenia rehabilitačného procesu, ktorý riadi vaše telo je automatické po odcvičení. To prináša odbúranie stresu, strachu, trémy či únavy. 

Základnú zostavu cvikov zvládne aj malé dieťa či senior. (Prax máme od 4,5 - 86 rokov) Prestávky medzi zostavami (sety) zabezpečia dostatok energie a ľahké rozloženie síl aj u ľudí bez kondície. Zostavu cvikov dokážu odcvičiť aj osoby so zdravotnými problémami. (vertigo, menopauza, post traumatické stavy, po úrazové, mali sme aj ľudí po infarkte či mozgovej porážke a odcvičili s ľahkosťou. Zlepšenie si len pochvaľovali.)

Pokročilé zostavy cvikov Technic START sú vhodnejšie pre ľudí s kondíciou. Cvičí sa opakovane až do momentu dosiahnutia požadovaného cieľu, výkonu. Ideálna voľba pre vrcholových športovcov pri rozvíjaní zručností a talentu. Zvyčajne je to kombinované so školením. 

Zostava cvikov a pohybov Technic START je vhodná aj pre ľudí s poruchami "vertigo".

Účinky techniky sú skoro takz. okamžité už počas cvičenia zostavy a sú jasne vnímateľné už počas oddychového, relaxačného času, kedy telo a CNS začína s postupným monitorovaním vnútorného tela. Je to zážitok, ktorý si zapamätáte na celý život. Vnímať svoje telo zvnútra, do detailov je dôležité pre udržanie vitality.

Okamžite je vaše zmyslové vnímanie lepšie. Zrak, čuch, chuť, hmat, sluch je triezvejší a ostrejší. 

Cvičenie Technic START tieto procesy spúšťa a zároveň stabilizuje. Každým zacvičením získavate viac a viac... a viac zručností. Je to, akoby sme odomykali zamknuté dvere.

Základná zostava cvikov sa dá odcvičiť v rozpätí od 30 do 60 min. Záleží od kondície jednotlivca, či dieťaťa. Príprava na cvičenie sa môže predĺžiť. Zvyčajne počítame s 120 min času na jednu zostavu cvikov v cene 200,- EURO 

Pokročilá zostava cvikov je časovo náročnejšia. Je potrebné počítať s časom v rozpätí od 40 až po 70 minút. 

Príprava pred cvičením je zvyčajne zameraná inštrukciám hlavne o strave. Šetríme vám čas. 

Aby sa cvičenie stabilizovalo a reštart sa predĺžil o ďalšie stimuly k technike máte v cene cvičenie na doma už zahrnuté automaticky. Doma sa cvičeniu, doľaďovaniu venujete min 1x denne a to len 2 min vášho času. Odcvičíte to aj v kúpeľni. Hoci kedy, aj oblečený vo fraku. Cvičenie na doma nevyžaduje špeciálnu prípravu. 


(Poznámka: S deťmi pracujeme iba na požiadanie, v prítomnosti rodičov alebo zákonných zástupcov, pod dohľadom.)

Vtipné okamihy s technikou štart... VYTOČÍME VÁS - poďte ... 

Reálne od roku 2010 len zapisujeme čo všetko sa prebudilo u ľudí v ich telách. Čudujeme sa vedeckej komunite, že si náš ešte nepodchytila. 

Asi by si mali zacvičiť aspoň 1x techniku štart a potom by už vedeli čo ďalej.  :-)

Špeciálne pozície sú autorky chránené a daný je aj postup točenia. Doba trvania až 40 minút s prestávkami. 

V roku 2010 sa technika volala dlhé roky ako: aktivačka / aktivácia / odblokovačka / odblokovanie fyzické ... V prvých rokoch o ňu prejavovali záujem ľudia, ktorí si aktivovali tretie oko, odblokovávali podvedomie a čakry, alebo odblokovávali si programy v podvedomí. 

Postupne sa zistilo, že ženy čo cvičili techniku prestali mať problém s PMS, menopauzou. Pri výchove detí ženy ľahšie komunikovali so svojimi detičkami a celkovo vzťahy sa v rodinách zlepšovali. Hlásia nám zníženie stresu a viac kľudu v tele a psychike. Už po 1 technike sa menila stavba tela človeka. Chrbtica sa vyrovnala.. proces sa začal. 

Zaujímavosť : Ustúpila rakovina alebo sa stav výrazne zlepšil v poslednom štádiu.. (hlavne v začiatočnom štádiu ale túto informáciu berte s rezervou, potrebovali by sme vážny vedecký výskum na túto tému a trebalo by zistiť koľkokrát treba otočiť a stimulovať mozgovomiechový mok cvičením aby telo človeka imunitou odstránilo túto pliagu. Zatiaľ sme narátali viac ako 40 cvičení. Finančne náročné. Ale ľudia nám hlásili spätnú väzbu.) Máme skúsenosť aj s pacientmi s parkinsonovou chorobou. Tras sa zmiernil a pacientka držala vzpriamene ruky pred sebou, čo bolo po 20 rokoch pre ňu ako zázrak. Tiež nemáme doskúmané a ani potvrdené ako často treba techniku opakovať. A nie je to zadarmo - to je ďalší faktor. 

Muži hlásili po dopyte po aktivačke z dôvodu odbúrania programov v podvedomí zlepšenie libida a eliminovanie impotencie. Lepšiu chuť na sex a lepšie vzťahy zo ženami. Mnohí muži zistili, že sú alfa samcami a lepšie vedia prežiť záťažové situácie. Začali sme koncipovať kurzy pod názvom znovuzrodenie muži a ženy. Učili sme aj ako správne masturbovať a pod detaily. 

S úsmevom spomíname na niekoľkoročný tichý boom v oblasti rozvoja osobnosti. Hlavne ľudia, ktorí sa učili NLP. Tí techniku cvičili za cieľom získať zručnosť podprahovej manipulácie pre dosahovanie výsledkov. Jednoducho v technike každý videl to svoje a každý v tom hľadal to svoje. Realita je však tá, že u každého technika reštartuje tie biologické mechanizmy, ktoré človek potrebuje. Nie, ktoré si zadá na nástenku so snami. Genetiku cvičením jednoducho nezmanipulujeme. 

Jedna z predností techniky je prekrvenie tých mikrosvalov, ktoré sa bežne nedajú ani vymasírovať,ani prístrojmi zvonka vzpružiť. Hlavne tie okolo miechy a stavcov. 

Ste napriek informáciám lenivý cvičiť? 

ALEBO NEMÁTE FINANCIE PRE svoj život.. NEVADÍ - máme pre vás alternatívu. 

Po 11 rokoch s technikou a prácou s klientmi, cvičením sa nám podarilo zhudobniť cvičenie pre lenivých a imobilných ľudí, ktorí najprv potrebujú precvičiť a prekrviť telo jemnejšie. A pritom potrebujú žiť aj výsledky. A nakoľko my vieme ako reaguje CNS u človeka, tak sme pre vás toto cvičenie zrealizovali v zvukovej podobe. Nájdete ho na samostatnom partnerskom projekte www.froquent.com. Hudbu si viete jednorázovo podľa pohlavia zakúpiť alebo prenajať. Linky sú na spomínanom webe. 


Áno to som ja osobne. Autorka Ildikó Csölleová. Viac o mne si viete prečítať priamo na autorskom webe www.idmt.sk Táto kniha Odhalenie Zúrivý skladateľ sa dá objednať. Napíšte mi cez kontaktný formulár. Dáme vytlačiť a pošleme vám. VIP úroveň je manuál, ktorý nájdete na webe www.froquent.com