Licencia 

Program štart 

Technic štart pre mužov 

Technic štart pre ženy


Licencie sú poskytované od roku 2018. 

LICENČNÍ PARTNERI

LICENČNÍ PARTNERI S PLATNOU LICENCIOU.

POSKYTOVAŤ TECHNIC ŠTART je náročná práca. Nie každý ju ustojí a zvládne.

Aktuálny licenční partneri sú vyškolení a licenčne certifikovaní v súlade s podmienkami udelenia licencie. Výkon služieb poskytujú zodpovedne, trpezlivo a ústretovo. Zaznamenávame pozitívne referencie priamo od ich klientov. Majú naše odporúčanie. Neváhajte ich kontaktovať.

Ildikó Csölleová - autorka/majiteľ

BRATISLAVA a okolie

"Oslovte licenčných partnerov pre absolvovanie TECHNIC START, ďakujem. O cvičenie môžete osloviť aj mňa. Rada si nájdem na Vás čas.

Web: www.technicstart.com

Vyššie vzdelanie po obnovených biologických procesoch tela nájdete tu.: www.froquent.com Je dôležité vedieť aj mentálne, technicky, triezvo čo sa deje vo Vašom tele. Môžete chcieť od života viac ale i nemusíte. Poznatky nemajú charakter nastavenej komunity. Každý si svoj život riadi sám. Slobodne a v oblastiach, ktoré považuje za svoju prioritu. Technika reštartu len pomáha, aby ste lepšie fungovali. Od A do Z. 

Výskum a vývoj AUTORKY TU


Katarína Václavíková

MARTIN - Vrútky a okolie

"Prax od roku 2018. Techniku poskytuje dospelým a mládeži."

Certifikát o biologických mechanizmoch genetiky - školenie k licencii - vyššiu úroveň úspešne absolvovala v roku 2022. Klienti si ju chvália a sú spokojní s jej prístupom a ochotou poskytnúť informácie od A do Z. 

Web: www.katkastart.sk

Rýchly kontakt: +421 907 136 248


LICENCIA JE PLATNÁ do 17.9.2024


Gabriela Klobušiaková

TRNAVA

"Prax od roku 2018. Pracuje s dospelými a aj s deťmi od 5 rokov pod dohľadom rodičov."

Certifikát o biologických mechanizmoch genetiky - školenie k licencii - vyššiu úroveň úspešne absolvovala v roku 2022. Rada sa vzdeláva aj v iných témach rozvoja osobnosti a preto Vám vie poskytnúť informácie z rôznych tém. Klienti chvália jej prístup a profesionalitu. 

Web:www.gabrielastart.sk

Rýchly kontakt: +421 911 816 468

LICENCIA JE PLATNÁ do 17.9.2024


Vaša genetika miluje realitu, pravdu, slobodu a rozvoj. Je potrebné s ňou spolupracovať. Ako deti ste ju považovali za alfa omegu Vašich zručností. Neskôr ste uverili, že tomu tak nie je. 

Možno to je ten vnem, že Vám niečo vo vnútri chýba. Cítite, že to v sebe máte ale neviete ako sa k tomu dopracovať a získať ten vyrovnaný pocit naplnenia. Obnovte si spojenie sami so sebou tak, ako nikdy doteraz a zažite to, čo hľadáte. 


Technic štart rehabilituje prepojenie Vašej vedomej mysle s Vašim genofondom, ktorý je pre Vás neprebádaný a na 90% uzamknutý pre zabezpečenie prežitia.  

Informácie, ktoré dodatočne poskytujeme sú v tomto rozsahu:

Sme alternatíva rozvoja osobnosti, ezoteriky, medicíny ale aj vedy. Samotná veda sama nemá vyskúmané, to čo sme už my v našej práci stihli. Inšpirujeme potichu celý svet a to už niekoľko desiatok rokov. 

Genetika nikdy nebola len o pudoch, inštinktoch, reflexoch. Vždy bola tá, ktorá dovolila ľudstvu vnímať všetko to, čo napĺňa Váš život. Pomáha Vám, šepká riešenia, nasmeruje na výsledky. Máte ju v sebe. Zatiaľ vo Vás len spí. Stačí ju prebudiť, teda aktivovať, teda spustiť prepojenie, rehabilitovať kognitívne procesy absolvovaním techniky štart. Reštartovať centrálny nervový systém Vášmu telu prirodzeným spôsobom a ona sa ukáže a naučí Vás to, čo potrebujete zapracovať pre svoj život a to tak, že sa stanete súčasťou tvorby a procesov realizácií. Smer, nastavenie, tému, rozsah si určujete Vy. V tomto je genetika jedinečná. Uchováva individualitu jedinca v plnom rozsahu. Naučí Vás všetky poznatky, ktoré sa ukrývajú v línii života druh človek. Áno, aj telepatia, ktorú sa aj veda snaží vyskúmať je tiež len biologický mechanizmus, ktorý v nás spí. A to nie sme v téme ezoteriky, i keď sa spodobňuje rétoricky obsah našej ponuky nakoľko sme alternatíva všetkého čo ste doteraz čítali a zažili. Naša ponuka je neutrálna, technická a zrozumiteľná. To ako si to preložíte do svojho slovníka je Vaša slobodná voľba. Z praxe sme zistili, že ak sa človek technikou štart prinavráti k sebe samému, netreba ho učiť inak myslieť, či vnímať svet, ktorý žije. Po rokoch driny a práce vieme garantovať Vaše slobodné smerovanie, myslenie a rozhodovanie po absolvovaní technic strat. Výhody spolupráce s Vašou vlastnou zdedenou genetickou líniou: 

- Odbúranie stresu a napätia - okamžite po odcvičení

- Eliminácia blokov v mentálnom vnímaní - zrazu to zmizne

- Rehabilitácia fyzického tela - pár dní to trvá, hlavne ak sa potrebuje telo spamätať z choroby a pod

- Analytické zručnosti - prichádzajú spontánne a zrazu ich človek vie

- Zdravé kritické myslenie - predstih pred uvažovaním a vyhodnocovaním

- Zručnosť prispôsobiť sa, prežiť a zvládať záťažové situácie bez vyčerpania - Chuck Norris je nič

- Postavenie v spoločnosti prirodzeným rešpektom - podprahové chcenie iných byť s Vami :-)

- Duchovné rozvíjanie darov, zručností, ktoré zvolíte - tak tu sa medze nekladú :-)

A iné

Komplet psychológiu ako doplnok a podporu k technike štart nájdete na www.froquent.com 

Každý chce niečo iné a preto sú naše referencie od klientov rozmanité. Často vtipné a miestami až neuveriteľné. Ak ich začneme spisovať vyzeráme podozrivo. Toľko všemožných zlepšení zaznamenávame od jednotlivcov, že sme to prestali spisovať 

V tomto je genetická inteligencia geniálna. U jedného sa zlepší to a u druhého zas to. Podľa toho, čo človek chce, potrebuje a vyžaduje. Čo chcete Vy znie otázka. 

                                                                                                            IDMT - Všetky práva vyhradené.