Genetické KLIŠÉ

13.05.2020

Genetika sa dá naprogramovať... Genetika dokáže čarovať... Alebo *** Genetika neexistuje... Genetika je len bezcenné telo... Genetika je dielo zla, diabla... 

STOP! Nebuďme na tú genetiku takí zlí...

Ja chcem, aby moja genetika plnila moje vedomé príkazy...

Chcem aby ovládala iných na môj rozkaz...

To sa reštartujem a moja genetika bude vládnuť iným genetikám? 

Ja jej rozkážem a ona poslúchne? 

*** Nie, nie, nie!!! STOP!!! 

Milí čitatelia, záujemci o technic štart, nie, nie, nie. 

Toto je klišé!!!! 

Staré, domotané myslenie o tom ako nám môže naše vlastné telo pomáhať.  

Genetika je vlastne dar života. Je to život, ktorý vznikol. Genetika je náuka o génoch a gény sú nosičmi informácií o tom, ako má život vyzerať, fungovať. V našom ponímaní, sa jedná o fyzickú predispozíciu, ktorá nám dovoľuje žiť, existovať. V génoch sú informácie o tom akú farbu očí budeme mať. Aké vlasy, postavu, telo a iné drobnosti.  

Genetika je vlastne základ nášho bytia. Je ním fyzické telo. 

Ak počujete slovo genetika, hovoríme o fyzickom tele. O tele, ktoré dýcha, kráča, hýbe rukami. 

Hovoríme o fyzickom tele, ktoré stvoril... (niečo, možno podľa viery niekto, a možno podľa biológie súhrn okolností... ) 

V našej práci neriešime, kto, čo, ako ...vytvorilo tento vzácny život. 

Rešpektujeme život už ako hotovú záležitosť. 

Ak už existujeme, žijeme, mali by sme so životom spolupracovať správne. Toto je naša filozofia. Žiadnu inú v našej práci ani nehľadajte, pretože od nás získate len technické informácie, ktoré sa snažia dodržiavať zásady správneho fungovania života, ktorý si to sám vymyslel a uznal za vhodné. 

Slovami viery našu prácu vnímame takto: "Boh stvoril život. A ak ho už stvoril, mali by sme sa snažiť, aby ten život fungoval správne. A ak sme ho náhodou pokazili našim prístupom, našou ľudskou chybou, správaním, ktoré nám Boh síce dokáže odpustiť, tak aj tak, by sme mali aspoň Bohu ukázať, že si vážime, ceníme jeho prácu a námahu. Mali by sme sa aspoň pokúsiť jeho výtvor, jeho dar, jeho "zázrak" udržiavať zdravý a vitálny. 

Prečo? Aby mohol s nami nerušene zdieľať naše zážitky, skúsenosti. Aby z nás mal radosť. Aby sa mohol s nami chváliť po celom vesmíre. Aby mohol v raji kráčať hrdý, že sme jeho prácu nezanedbávali. Však nás stvoril a istotne ho trápi a bolí ten pohľad na nás ako nefungujeme, ako trpíme, aké ťažké sú naše telá. Ako nás ťaží strach, hnev a to zlo, ktoré je len znakom utlmeného a trošku pokazeného tela. 

Myslíme si, že ak už Boh stvoril tento život, nás a doprial nám túto skúsenosť mali by sme mu pomôcť udržiavať jeho prácu v plnej kráse a vitalite. Slovami viery takto vnímame poslanie, ktoré prinášame aj vám."

A presne o tomto je naša práca. Pomáhame telu, ktoré je vlastne slovami vedy nazvané ako telo, ktoré vzniklo na základe génov, DNA, spojením vajíčka a spermie. 

Pomáhame telu, aby život fungoval ľahšie, príjemnejšie bez prejavov zla, stresu, negativity, ktoré je len prosbou o pomoc. Naše telo začne byť automaticky zlé ak nefunguje správne. Ak mu niečo zlyháva tak telo reaguje hnevom, bolesťou, strachom, smútkom...

Takto plače genetika...

Plače nervozitou, plače smútkom, neistotou, strachom a neskôr hnevom, bolesťou, pocitom zlyhania. Je to jej spôsob ako k nám hovorí. 

My jej našou prácou pomáhame. 

Pomáhame jej aby opäť nabrala síl, energiu. Aby mala priestor a šancu poopravovať v tele čo zanedbala. Aby telo odľahčila tak aby sme boli spokojní, vnímavejší, zdravší, šťastnejší a radostnejší. Aby aj ten, kto nás možno stvoril, mal z nás radosť. Možno plač genetiky vymyslel práve preto, aby sme vedeli, či kráčame správnym smerom alebo smerom nesprávnym.  

Technic Start je pomoc pre telo. A ak telo funguje, je spokojné potom aj duša prejavuje svoju radosť. 

Genetiku je hriech nazývať nástrojom zla. Ona nečaruje. Ona je len živá a učí sa. 

Hovoriť o genetike ako o zlu je nesprávne. Je to akoby sme urazili Boha. Však podľa viery nás stvoril on. Genetika je jeho umeleckým dielom a je naozaj vo svojej podstate nádherná. Nádherná, ak jej dovolíme aby mohla byť naša spriaznená priateľka. 

Nedá sa naprogramovať, pretože život je tu dlhšie ako naše vedomie. Je tu dlhšie ako naše túžby ovládať iných ľudí. Naše telo, tá naša genetika je múdra od svojho vzniku. Vie čo potrebuje, vie ako to potrebuje. 

Myslieť si, že ak naša genetika opäť získa svoju vitalitu, že bude ovládať iných? Nie..Nie...

A viete prečo nie? 

Pretože naša genetika miluje iný život. Miluje, ak aj iné genetiky sú spokojné, radostné. Miluje, ak sa môže rozvíjať alebo ak... áno, môže zažívať pochvalu od stvoriteľa. 

Áno, genetika miluje ak môže žiť v súlade s rozvojom. Ak môže rozvíjať svoje skúsenosti, svoj dar života. Rozdávať radosť iným tým, že sa iným ukáže vitálna. 

Každý kto techniku absolvoval, tento pocit získal. Láska naplnila všetkých plnými dúškami. Genetika potrebuje ľúbiť, ladiť iné genetiky, iných ľudí. Toto ladenie poznáme ako láska. 

Pochopili sme aj to, že genetika, toto naše telo dokáže ľahko pomáhať našej mysli, našej duši. 

Nedá sa naprogramovať, pretože by to nebolo v súlade s jej zásadami. Predstavte si, ona sa pred programovaním chráni a veľmi šikovne. Vždy reaguje emóciou, pocitom. 

Možno si mýlite našu prácu a Technic Start s genetickým inžinierstvom. 

Áno, veda skúma genetiku, ale neskúma ju ako živú. Skúma jej časti pod mikroskopom a testuje, či sa dá pomiešať inak. S touto vedeckou disciplínou príliš nesúhlasíme, ale na druhú stranu rozumieme tejto snahe vedcov. Vieme, že mnohí z nás trpia chorobami a myšlienka, že by sa niektoré gény prepísali alebo inak pomiešali môže byť nádej hlavne pre chorých. Preto veda skúma jej silu a jej možnosti. 

A presne tu si mnohí myslia, že s Technikou Start prepíšeme gény aj my. Nie je to pravda a je to nemožné. Ak sa už človek narodil, jeho genetika je pevne daná. Jej rozsah sa nezmení. Nevieme do tela pridať nové gény a ani gény technikou odobrať. 

Technikou Štart vieme genetike pomôcť ožiť a prebudiť sa. Vieme jemne zaklopať na genetické zásoby, ktoré môžu pomôcť nášmu životu. Samozrejme, nestane sa tak za 1 deň. Ono tej našej genetike trvá niekedy aj celý rok, kým si po technike pootvára svoje zásoby. A ktoré to budú? To nevieme. 

Vieme však, že ak napríklad športujeme a chceme byť rýchlejší a lepší, genetika spraví viac pre našu radosť po absolvovaní techniky. Technikou je vlastne žiadame o pomoc. Aby neplakala, aby fungovala správne a aby mala radosť ak sa chceme niečo nové učiť.

Jej sa tá naša Technika páči. Akoby ju sama hľadala. Myslíme, si, že sa o to naša genetika snažila už dlho. Preto ľúbime tisíce rokov tancovať, točiť sa. Našťastie sme ju poslúchli a počúvli ju. Podarilo sa nám zapísať jej presné inštrukcie. 

Tak vznikla Technika Štart. Naše telo miluje ak sa uvoľní do hĺbky a to zlo, to čo nás bolí, to čo nás ťaží z nás odíde. Vtedy sa ona prebudí a s radosťou spolupracuje na našom šťastí. Nátlak sama nemá rada. Preto sa jej nedá ani rozkazovať. Dá sa iba vnímať, aké má možnosti... Počúvať ju. Myslíme si, že rada hladí našu dušu. 

Myslieť si, že sa dá naprogramovať, že vie čarovať, že je nástrojom zla je presne to, čo ju ešte viac zarmúti. Spomalí. Myslieť si, že dokáže ovládať iných ľudí je rozprávka, ktorá možno naozaj vznikla pre spodobnenie zo strachu z neznámeho. 

My genetiku nerozoberáme pod mikroskopom, my jej pomáhame dýchať, kráčať a žiť. 

Ľúbime ju takú aká je. 

A rečou viery: "Milujeme tú genialitu, ktorú v sebe ukrýva. Však aj Boh povedal... Stvoril som vás na môj obraz... Milujte sa a množte sa... 

Teda, uchovajte moje dielo, uchovajte moju genetiku, hýčkajte ju, pomáhajte jej správne fungovať, nech sa rodia zdravé a múdre deti... 

Nás očarila psychológia života-genetiky. Radi jej načúvame. Ona veľmi rada poradí, povzbudí. Podá pomocnú ruku. 

U nás ju voláme trošku modernejším slovom. DNA - genetická psychológia. 

Počúvame ju, pomáhame jej s Technic Start. 

Ženám aj mužom. 


Pridáte sa? 

Príďte niekedy k nám a zaklopkajte jej aj vy pomocou Technic Start.