Je to drahé! To sa nedá!

25.05.2020

Tá technika je drahá, to nechcem... Sú aj lacnejšie techniky! Reštartovať všetko naraz? To sa nedá!

Ako koľko? 

To radšej pôjdem na jogu!

To vážne to toľko stojí?

Toto mi pomôže? Ja nechcem do seba toľko investovať! 

No nebudem toľko platiť, však sa budem točiť sám. Díky za inšpiráciu! Hneď to zaradím do svojho školenia, moji klienti aj tak nevedia o vás! 

*** Naozaj? Budete riskovať zdravie vašich klientov, len tým, že budete po nás opakovať? A to dokonca nesprávne? Vážne chcete porušovať autorské práva? Ak takto uvažujete pravdepodobne silno potrebujete reštart. Prepáčte za úprimnosť. Ale REŠTART podľa nášho systému nie je sranda. Má presný postup a nesmie sa zameniť. 

A ako to zistia? 

*** Jednoducho. Bude im zle, znenávidia rotáciu a nebude im to fungovať. To je ten lepší prípad. Ten horší radšej ani nespomenieme. 

Ale tá vaša technika, tá vaša zostava je drahá! Ja robím motivačné kurzy za polovicu!

*** Iste. Motivačné vstupy sú napríklad v našej ponuke zadarmo. U nás si platíte len za technic start. Ale rozumieme vám. Motivácia je silno návyková a núti telo emóciám, ktoré človek intenzívne vníma. My pracujeme na inom princípe. 

Akom? 

*** Jednoduchom. Štartujeme motiváciu tela, mozgu, a duše zvnútra. Človek už nepotrebuje povzbudiť zvonka. Nepotrebuje sa nechať prevalcovať. Nahuckať iným človekom. Zrazu je motivovaný len obyčajným chcením. Rozhodne sa pre: Chcem a motiváciu začne riadiť jeho duša, telo a mozog. 

Aj tak je to drahé!

*** Áno? A koľko beriete za individuálny mentoring vy? 

Od 250 euro na hodinu. Je to poradenstvo s klientom. 

*** Rozumieme. U nás sa platí za štart, reálny reštart. Trvá to minimálne hodinu až dve. Medzi cvičením automaticky prebieha mentoring, konzultácie a poradenstvo. Za to u nás klient neplatí nič. Ak rozpočítame dobu trvania techniky a vydelíme to každou hodinou, tak priemerný čas, ktorý u nás platí klient je približne 80 euro na hodinu. Niekedy menej, pretože nepočítame minúty navyše. Ide o reštart tela a psychiky a niekto občas potrebuje hodinu navyše. To už neúčtujeme. Máme radosť z reštartu našich klientov, nie sú pre nás iba čísla. 

Taká normálna cena. 

*** Áno, vieme. Dokonca sme lacní. Vidíte, ak zrazu zistíte, že zostava techniky nie je iba o cvičení, meníte svoj pohľad. 

Ale viete cvičenia sú v ponuke od 5 euro na hodinu. Fitnes centrá ponúkajú možnosť cvičiť od 4 eur na hodinu. 

*** Ale my necvičíme len svaly. Musíte sa naučiť rozlišovať. Naša technika reštartuje systém tela. Omladí ho. Oživí. Spustí rekonvalescenciu hormónov. Oživí synapsie, prepojenia v mozgu. Zlepší pamäť, pomôže odbúrať napätie a stres. Vyrovná držanie tela, zdvihne náladu a dodá slobodu do mysle a vnímania. Oslobodí vás od ťažkej minulosti. zrazu ste šikovnejší, pružnejší a máte lepšie vyhodnocovanie. 

To všetko naraz? No určite! To sa nedá!!!

*** Prepáčte, ale autorka techniky nevedela, že sa to nedá. Ona to jednoducho skoncipovala tak, že sa to reálne dá. Viete presne o tomto je tá naša technika. Nezastaví vás programom iných ľudí, ktorí sa dozvedeli, že veci sa nedajú realizovať. Presne tohoto sa vaše telo. myslenie a duša zbaví absolvovaním techniky. Po reštarte sa stanú veci, ktoré síce iní považujú za nemožné, ale vy to budete vedieť realizovať a zhmotňovať. Všetko sa dá, ak netrpíte programom, že sa to nedá. 

Čože? To odbúrava aj programy z podvedomia?

*** Ak to tak potrebujete volať, tak áno. My to voláme stratené prepojenia. Ktoré ťažia systém kognitívnych procesov. Kŕče. Informačné kŕče. Ale v poriadku, môžeme to volať ako bloky v podvedomí. A áno, reštartom sa tieto kŕče uvoľnia. Obnovia sa spojenia a zrazu informácie, ktoré predtým boli blokmi použijete na realizáciu svojich cieľov a zadaní.

To viem spraviť aj bez techniky! 

*** Bohužiaľ sklameme vás. Skúšali sme to. Ono ten náš mozog, to naše telo a tá naša duša nás nepustí do týchto kŕčov, pokým sa neupracú iné veci v tele. Preto je to reštart tela, CNS a preto sa tam dostávame cez telo. A samo telo, mozog a duša to spraví za nás. 

To mi chcete povedať, že po technike po tejto smiešnej zostave cvikov nemusím čistiť svoje bloky, a že telo to spraví za mňa?

*** A načo sa trápiť? Načo čistiť niečo dlhodobo, ak sa to dá ľahšie. Však sme vám už povedali, že autorka techniky nevedela, že sa to nedá efektívnejšie. Všetko sa dá, ak máte nástroj v rukách. A technic start je nástroj, aby sa to dalo. 

Za cvičenie tak veľa?

*** A zase sme na začiatku. Nemyslíte, že potrebujete nutne reštart aby ste sa zbavili svojho bloku a pohľadu na prácu s telom, podvedomím alebo programom v mysli? 

Neviem.

*** Nuž stačí sa rozhodnúť. Buď chcete fungovať alebo nechcete. 

Však ja to zvládam. 

*** Isteže. Vieme, že sa snažíte. A držíme vám palce. Ale ak budete mať dosť, príďte. Reštartujeme vás za jeden deň. Zažite reálny reštart aspoň raz v živote. A nezabúdajte aj strach z neznámeho je blok v podvedomí, či ako to voláte. 

Prezradíme vám, že je príjemné pre telo, myseľ a dušu uvoľniť tie informačné kŕče z myslenia. A to sa ťažko vysvetľuje. Naše ceny sú v porovnaní s tým, čo môžete po reštarte žiť cenovo dostupné pre každého. Len trošku potrebujete chcieť. 

PS: Pán kouč, mentor, tréner motivačných kurzov po mesiaci prišiel na techniku. Odvtedy je celkom slávny a iní ho obdivujú ako charizmatického človeka. Avšak o nástroji mlčí, pretože sme konkurencia. Snaží sa učiť svojich klientov tak, ako po reštarte funguje on sám. Avšak učí ich stále zvonka dnu. Technika učí zvnútra von. A to sa preniesť nedá. Preto je reštart vždy len o jednom človeku. A preto funguje na všetko možné v jeden moment. 

Jednoducho naša autorka NEVEDELA, že sa "TO NEDÁ"- REŠTARTOVAŤ TELO, MYSEĽ A DUŠA naraz. Ešteže máme lenivých vynálezcov. Bez nich by sme nemali inovatívne metodiky, medzi ktoré Technic Start jednoznačne spadá.