Kto vás reštartuje?

26.05.2020

Ozaj, kto vám môže poskytnúť zostavu cvikov TECHNIC START? 

Len pár ľudí má v rukách chránenú zostavu cvikov. Prešli riadnym a popravde nie ľahkým licenčným školením. Museli zložiť záverečné skúšky. Až potom mohli začať pracovať s klientmi. Sú to riadne certifikovaní ľudia - dámy, ktoré investovali do štúdia veľa hodín a úsilia. Veľa sa učili a priebežne sa učia každý deň. Vždy nové a nové poznatky z praxe, ktoré si medzi sebou poctivo a zodpovedne vymieňajú. Učia sa jedna od druhej. 

Sú v neustálom kontakte s autorkou techniky a neexistuje hodina, deň, kedy by nemali prístup k autorskému poradenstvu. Sme tím. Držíme sa, podporujeme sa, učíme sa. 

Táto metodika a vzdelávanie v oblasti genetickej psychológie je neľahká téma. Medicínsky nepreskúmaná, avšak súkromným výskumom dešifrovaná. Každá veľká učebnica začína u jedného autora. Všetky poznatky sú dielom jednotlivcov. Až rokmi sa stávajú učivom na školách. Takto to funguje desaťročia. Náš tím je vlastne priekopnícky. 

Certifikovaní licenční partneri sú prví ľudia na svete, ktorí získali príležitosť učiť sa priamo od zdroja. A učia sa poctivo. Dokonale zvládajú odcvičiť každého jedného klienta a dokonalo dokážu vysvetliť základné genetikou dané procesy, ktoré vplývajú na naše myslenie a fungovanie tela. Však sa aj veľa učili. 

Tým, že majú v rukách licenciu dávame verejnosti na vedomie, že ich služby a ponuka absolvovať technic štart je na profesionálnej úrovni. 

Vedia všetko, čo vie autorka a ako plynie čas, tak vedia v detailoch aj viac. Ich prax sa odvíja reálne. Pracujú s klientmi a získavajú vzácnu prax v oblasti ľudského tela, reštartu mysle a duše. Zažívajú zmeny, ktoré klient žije po reštarte. Stávajú sa jeho súčasťou. Vznikajú nové priateľské vzťahy a radosť z kvalitného reštartu klienta. 

Ako tím žijeme iný život. Snažíme sa vysvetliť novým klientom benefity techniky. Snažíme sa vysvetliť, prečo je výhoda mať absolvovanú techniku. Je to náročná práca. Ťažko sa vysvetlí reštart, ktorý je tak silne prirodzený pre telo, genetiku a myseľ. 

Reštart sa dá iba žiť. Vysvetliť to nátlakom nie je možné. 

Dámy, licenčné partnerky majú svoj život. Žijú bežne svoj rodinný život. Tak ako vy. Máme deti, musíme prať, žehliť, variť. Kopať v záhrade, polievať kvety. Sme ľudia. A užívame si to. Naše rodiny majú techniku absolvovanú. Aj naše deti, sestry, bratia. Rodina na prvom mieste. Toto je neverejná výhoda mať licenciu v rukách a my to vieme. Užívame si lepšie vzťahy bez hádok a napätia. Je prirodzené, že o tom neviete. Nezverejňujeme našu rodinnú pohodu v ponukách služieb. My to iba žijeme. 

V našom tíme neexistuje klamstvo alebo faloš. Povieme si pravdu tak ako príde. Nikomu nevadí, ak techniku nevidíme aj pár týždňov. Načo aj? Však sme sa reštartovali a žijeme si to čo nás baví a teší. A o tom to je. 

Celý náš tím, celá metodika TECHNIC START je o jednom. O novom, slobodnom, ľahšom životnom štýle. Je to ľahkosť, ktorá nás teší a dáva nám radosť. S touto technikou sa nedá žiť nátlakovo. Nepustí vás samotný reštart. 

Tváriť sa ako profi kouč? Načo? 

Tváriť a prezentovať ako profi odborník na vzťahy? Načo? 

Tváriť a ukazovať sa marketingom, že sme v pohode? Načo? 

Viete, my to žijeme. Nie je nad to, žiť to, čo iní len prezentujú, že by chceli žiť. 

Viete, pravda je tá, že ak to žijete, tak o tom moc ani nechcete hovoriť. Príde vám to zvláštne, že iným to musíte vysvetľovať. Že musíte ich nejako motivovať aby to chceli žiť tiež. Radšej sa venujete deťom, rodine, priateľom. A ak sa niekto v pokoji konečne rozhodne a povie si, že ja teda tú techniku skúsim, sme pripravení. 

Máme zverejnenú ponuku, prístup k technike. Sme po ruke v Bratislave, Trnave, Šamoríne, Martine. Kto chce vyberie si miesto. 

Kto vás reštartuje? 

*** Daniela

*** Gabika 

*** Katarína

*** Dana

*** Ildikó 

Kde? 

"Páči sa mi to, idem do toho. Tá predstava je ako nekonečný výdych a život v ľahkosti." Jani