Moja žena nefunguje

10.05.2020

Potrebujem pomôcť. Ja som úplne vyhorela. 

Tento príbeh sa odohral pred 3 rokmi. Zavolala nám mladá mamička, ktorá bola v telefonáte úplne zúfalá. Slová sa jej plietli a dosť ťažko sme sa v prvých minútach orientovali. Nakoniec sme to pochopili. Zúčastnila sa pokročilého kurzu rozvoja osobnosti, kde intenzívne pracovali na transformácii mysle a podvedomia. Samozrejme pustila sa do práce poctivo a bola vzorná študentka. Lenže stala sa vec, ktorá ju zlomila. Jej otázka znela: "Mám prísť sama alebo aj s manželom?" Príďte obaja, nech naraz začnete fungovať po reštarte v jeden deň. Ste partnerský tím.  

Mne úplne odišla psychika po tom seba programovaní. Ja som všetko robila nesprávne. To mi povedali na školení. A teraz neviem spraviť nič. Ani navariť. Stále mi chodí, že to robím zle, že je to zlý program. Ja nevládzem. Neviem vypnúť hlavu. Stále mi niečo ide a ja už ani dýchať nechcem. 

Boli prvé slová pri osobnom stretnutí. plakala. Ale jej manžel prišiel tiež. 

Moja žena vôbec nefunguje, nevie sa starať o deti. V práci nevie zdvihnúť ani telefón. Nedokáže ma ani objať. Naše manželstvo padá k zemi. Takto sa nedá žiť. 

V tomto prípade šlo o úplný kolabs psychiky na základe prerábania a programovania sa. Mladá žena sa vyčerpala a jednoducho nevládala. Akákoľvek snaha, z našej strany ju upokojiť, neviedla k ničomu. Preferujeme pokojný stav psychiky pred cvičením ale tento prípad to nebol. Nedalo sa. Stále plakala, vyzerala veľmi slabo a vyčerpane. Jej manžel bol prítomný celú dobu. Tak sa zavelilo jednoducho a razantnejšie. 

"No nič, ide sa cvičiť. Uvoľníme CNS, pomôžeme hormonálnemu systému sa zrovnať a uvidíme aký vážny je váš kolabs po oddychovom čase. Musíme váš systém tela a psychiky okamžite uvoľniť od napätia, inak sa nepohneme."

A tak aj bolo. Zostavy cvikov sme odcvičili v pomalšom tempe. Pekne postupne. K záveru sa už pani uvoľnila a aj sa zasmiala. Po zostave cvikov už bolo zreteľne vidieť, ako sa jej charizma zrovnáva. Držanie tela bolo rovnejšie a jej reakcie postupne ožívali. 

Oddychový čas znamenal pre ňu balzam na dušu. Čakali sme asi 45 minút nakoľko pani od uvoľnenia zaspala. Sú klienti, ktorí po technike zaspia. My tento proces CNS rešpektujeme. Je to reakcia CNS. Spánok znamená hĺbkovú rehabilitáciu. 

Zobudila sa čerstvá, a ako úplne nový človek. 

Ďakujem, konečne je to preč. Bože, to je neuveriteľný pokoj v tele. Moja myseľ konečne stíchla. 

Samozrejme jej manžel tiež zacvičil zostavu. Po cvičení sme prebrali ako sa vrátiť do psychickej vitality. Ako sa nestratiť do budúcnosti. Ako sa zrehabilitovať a začať na novo fungovať. S týmto manželským párom sme strávili asi 5 hodín. Cvičili zostavu, poznamenali si ako v tom pokračovať doma, a ako sa vzájomne podržať, podporiť. 

Viete ten ich spokojný úsmev na konci keď odchádzali je spomienka na celý život. 

Po týždni prišiel telefonát, že technika im zachránila manželstvo a vlastne všetko funguje ako predtým. Pomohla im znormalizovať sa, vytriezvesť z istých vecí okolo programovania a pod. 

S poznámkou, že v istým veciach fungujú oveľa lepšie... Ten smiech na druhej strane telefonátu, si môžeme iba s úsmevom predstaviť. 

Áno, pri pároch, manželoch je vyslovene výhodné techniku absolvovať v jeden deň. 

Pretože večer, trošku inak otvoríte to šampanské...