Obavy z práce

10.05.2020

Dobrý deň, o čom je tá vaša technika? Som v strese z práce. A musím sa rozhodnúť. 

Volajme ho Mário. Mário nám zavolal, pretože riešil vážne rozhodnutie. Pociťoval silné obavy. Zvažoval veľké zmeny, ktoré potreboval vyriešiť veľmi rýchlo. Mário je úspešný riaditeľ. Jeho kariéra má silné zázemie a jeho profesionalita nemôže byť ohrozená obavami. Prišiel na techniku. Absolvoval ich rovno 3x a v jeden deň. Potom prišiel opäť. Dosť dlho sme nevedeli čo vlastne rieši, pretože nám to klienti nemusia oznamovať. Vedeli sme iba, že sa v niečom musí správne rozhodnúť, a že potrebuje odbúrať vnútorný stres. To bolo všetko. Viac sme o ňom nevedeli. 

Potrebujete niečo o mne vedieť? 

     Nie, nepotrebujeme. 

Nerobíte vstupné testy? 

     Nie. My štartujeme vaše funkcie CNS. Čo viete doteraz, viete potom lepšie použiť. 

Nemusím sa nič učiť? 

     Nie, ak o to nemáte záujem, nenaučíme vás ničomu. Len vás reštartujeme. 

V poriadku. A ak budem mať záujem vedieť časom nejaké detaily. 

     Sme tu pre vás, žiadny problém. 

Už po prvom zacvičení zostavy si Mário všimol, že sa upokojil. Jasne opísal prinavrátenú silu sebavedomia. Samozrejme si všimol aj reštart svojej vitality a libida. Rovno pred našimi očami sa z vyčerpaného, síce na oko úspešného muža, stal alfasamec. Trošku sme ho naučili ako s telom pracovať, nakoľko je to súčasťou služby OFFLINE Technic Start. 


Po pár dňoch si zostavy opäť zopakoval. 

Mário fungoval s našou službou systémom: 

Prišiel - odcvičil - odišiel. 

Prišiel - odcvičil- odišiel. 

Prišiel - odcvičil- odišiel.

Nevysvetľoval nám, čo riešil a prečo si Technic Start cielene zopakoval. Spokojnosť v jeho očiach a v postoji tela dokazovala všetko. Riešili sme len fyzický reštart. Mário nemal problém zo zvracaním. Občas nahlásil, že ho jemne naplo ale to bolo všetko. 

Prešlo pár týždňov a Mário prišiel na Techniku opäť. Bol spokojný a mal neuveriteľne príťažlivú charizmu úspešného muža. 

"Ďakujem, mne to veľmi pomohlo. Ušetrilo mi to čas. Moje rozhodnutie bolo správne. Nemôžem detailizovať, ale moje rozhodnutie prinieslo ovocie. Dokonca zlepšili sa mi analytické zručnosti a ľahšie predvídam situáciu na trhu a jeho tok. Celkovo vnímam prínosné zmeny."

To máme radosť. Raz ročne potom odporúčame si ju preventívne zacvičiť. 

"Určite áno, odkedy som bol na technike stres nemávam. Nestrácam energiu a nie som vyčerpaný. Nemusím toľko úsilia vkladať do presviedčania iných. Poviem a ide to samo. Môže technika vplývať aj na podprahové reakcie iných ľudí." 

Isteže, môže. Ľudia sú vo všeobecnosti veľmi vnímaví. Ak je niekto v strese, vycítia to. Nikto nechce riešiť obchody pod tlakom. A ak aj riešia, presne to je ten impulz, prečo môžu vaše služby a produkty odmietať. Ak nie je stres, nie je podprahový protitlak.

"Potvrdzujem. Ďakujem. Volám vám. Prídem si ju zopakovať, ak mi bude treba."

Dohodnuté. Veru, niekedy máme recenzie čisto technické. A niekedy sú natoľko spontánne, že máme problém ich zopakovať do článku.