Reštartujete intuíciu? To sa dá?

11.05.2020

Mne intuícia funguje. Vždy ak sa má niečo udiať..., cítim emóciu. Taký pocit na hrudi. 

A triafate sa? 

*** Ale áno. Občas. Niekedy sa nesprávne rozhodnem. 

A všimli ste si dôvod? 

***Nie, neuvažovala som na tým. Hovoria, že intuícia je pocit na hrudi. Emócia, príjemná alebo nepríjemná. Tou emóciou sa riadim. Ale máte pravdu, niekedy to nedopadne dobre. Ale niekedy mi zas pomôže utiecť. Je to také 50% na 50%. 

Správne to vnímate. Ak je zle, ten pocit vás vystrelí. 

***Reštartujete aj intuíciu? 

No takto to nenazývame, ale ľudovo povedané to môžeme volať aj ako reštart intuície. 

***Mne intuícia funguje. V čom mi to pomôže? 

V prvom rade získate lepšie reakčné časy tela. Po reštarte ožije každá časť vášho vnímania. Výhodu oceníte vo vnímaní detailov, podprahových signáloch, ktoré ľahšie pretlmočíte vo svoj prospech. Hlavne, ak je vaša práca o komunikácii s iným ľuďmi. 

***Rozumiem. A v čom to ešte pomôže? 

Je to rôzne. Niekto reštart využíva pre svoj talent, iný pre svoj cieľ. Niekto sa raduje z presnejšej intuície. V podstate, vy sa rozhodujete, ktorú zručnosť začnete rozvíjať. 

***Ako sa to prejavuje? 

Emocionálnou ľahkosťou. Reštart poupratuje emócie, ktorými intuíciu čítame. Niekedy zapojíme aj nesprávne emócie a vtedy sa môžeme rozhodnúť nesprávne. Alebo máme pocit, že nám niečo nesedí. Reštart presne tieto emócie poupratuje. Potom sa intuícia ľahšie číta. Stane sa ľahká a pružná. Omladne. 

***A to ako dlho trvá kým to začne fungovať? 

Táto zručnosť nášho mozgu, vnímania, zručnosť duše sa obnovuje medzi prvými. Priveľmi o tom nehovoríme, ale intuícia sa reštartuje okamžite, už počas cvičenia. 

***Vydrží to? Viete, či to potom nezmizne.

Nie, nezmizne. Postupne zjemnie, ale to len preto, že prestanete zapájať emócie, ktoré vám škodili. Ak sú upratané, tak sa intuícia rehabilituje na jemný vnem signálov, ktoré vám vedia kvalitne pomáhať v živote. 

***Lákavé...

Vieme, nás to celkom baví... Pridáte sa?