Spontánny remis - čo to je?

15.02.2021

Pár slov  vám píše autorka Technicstart p. Csölle Ildikó

SPONTÁNNÍ REMISE

  • uzdravení se bez lékařského zásahu (člověk se uzdraví "sám od sebe")
  • každá nemoc může spontánně remitovat (zhoubné nádory v řádově procentech, neurotické poruchy až v polovině případů), leč nelze na to spolehnout
  • remise může nebo nemusí být úplná či trvalá 

Každý človek sa vie a môže uzdraviť ak súhlasí s touto možnosťou. CS.I. 

Mnohí to volajú placebo efekt. Iní to nazývajú vierou. Sú však aj takí ľudia, ktorí viac rozumejú ľudskému telu. Všetkých spája jediné. 

Ochota a rozhodnutie CHCIEŤ SA UZDRAVIŤ. 

Spontánny remis je medicínou zaznamenaný. Avšak sama medicína nedokáže tento jav na príkaz opakovať podľa želaní. Vie sa o spontánnych uzdraveniach ľudského tela, avšak tajomstvo, ktoré ho spúšťa je dodnes neodhalené. Pokým sa neodhalí vedecky podložený a 1000 krát opakovateľný spúšťač samoliečiaceho sa procesu ľudského tela, bude remis - samoliečiaci proces tela u lekárov a vedcov evidovaný, avšak nikdy nebude vedecky odporúčaný a nebude pre medicínu ani prioritný.  


Smieme nazývať TECHNIC START technikou - cvičením, ktoré spúšťa spontánny remis v tele človeka? 

Od vzniku techniky sa stretávame s rôznorodosťou pozitívnych účinkov spontánneho remisu u klientov. A nielen to.

Za 10 rokov praxe s technikou sme sa stretli s výsmechom, s ohováraním, ale aj s uznaním a plnými, vrúcnymi objatiami spokojných klientov. Štatisticky sa všetci zhodli v jednom bode. To čo sa deje s ľudským telom po odcvičení techniky sa nedá slovami opísať, vysvetliť. Hejteri, ktorí nevyskúšali ani základné postoje z cvičenia sa už len pri spodobňovaní šance, na možnú kondíciu tela, zažívajú detoxikačný (toxický) hnev. Iní skeptici zatratia možnosť rehabilitácie tela a jeho omladenie zvnútra len predstavou, že by to mohlo byť tak jednoduché. Jedno cvičenie? Predsa to nemôže byť pravda! 

My reálne žijeme reakcie tých, ktorí cvičenie ani nevyskúšali a vopred sa hnevajú na predstavu, ktorá by im mohla byť prospešná. 

A reálne žijeme radosť tých, ktorí cvičenie absolvovali niekoľkokrát a reálne žijú zmenu na vlastnom tele. Reálne to žijeme už viac ako 10 rokov. 


Zistili sme, že každý klient účinky techniky zaznamenáva v inej oblasti tela. Samozrejme, že sme zvolili neutrálnu propagáciu techniky. Ako dať vedieť iným, že sa podarilo zostaviť sériu cvikov, ktoré spúšťajú spontánnu rehabilitáciu tela zvnútra, ak každý človek je inak podlomený zdravým? 

Kto riadi orgány ľudského tela? 

Mozog. 

Kto sa stará o naše zdravé fungovanie? 

CNS - centrálny nervový systém. Ten je riadiacou jednotkou našej imunity, remisu, procesov rehabilitácie. 

Z praxe sme zistili, že naša technika pomáha CNS - centrálnemu systému aby sa naštartoval. A on, ako odmenu, zaháji proces samoliečenia. Ale čo vám CNS vylieči v tele, je dodnes aj pre nás otázka zvedavosti. 10 rokov zaznamenávame výsledky. U niekoho sa upraví hormonálny systém, u iného sa prinavráti vitalita oslabeného orgánu v tele. Inému sa uprace myslenie a iní sa nakopnú nekončiacou energiou a vitalitou. U každého inak. 

Je prirodzené, že neprajníkom to nedáva zmysel, pretože základný systém samoliečenia tela, ktoré riadi CNS- centrálny nervový systém považujú za rozprávku a výmysel, nekalé praktiky, hoax, klamstvá a iné bludy, ktoré sa naučili slovne skloňovať za posledných 15 rokov na sociálnych sieťach počas toxického detoxu, ktorým žijú každý deň. Pritom ak sa porania, vnímajú proces hojenia rany (porezanie sa, modriny) za normálne, prirodzené reakcie tela. Tie sú aj u nich akceptované, avšak vnímať ich ako procesy samoliečenia tela ich nenapadne, pokým im to takto v článku nenapíšete. príde im to trápne, triviálne a nevedecké. Predsa oni sú vzdelaní a študovaní. A samoliečiaci proces medicína neuznáva. Pff. 


Samoliečiaci proces tela nie je placebo efekt. Je to prirodzený mechanizmus tela, ktorý sa stará o našu životaschopnosť, prežitie a vitálne fungovanie. Medicína to volá imunitný systém, ktorý reaguje a pomáha ako strážca, ak sa v našom tele niečo pokazí alebo oslabí. Alebo ho niečo napadne zvonka. (Covid poznáme všetci) Avšak imunitný systém je len jedna časť nášho strážcu. 

Len blázon poprie samoliečiaci proces v ľudskom tele. Len hlúpy bude tvrdiť, že to naše telo nedokáže. 

Je to rozhodnutie. Byť zdravým je rozhodnutie. 

Ako je možné, že naše telo reaguje na rozhodnutia o našom zdraví? 

Odpovede hľadajme v genetickej psychológii. DNA psychológia. Jednoducho život sa zariadil skôr, ako vôbec vznikla veda, medicína, lekári, lieky, sociálne siete, hejteri. Vďaka genetike sme tu a jej prioritou je život. Prežitie, vitalita. 

Zmysel života je žiť a ostať živý, zdravý a vitálny. CS.I.   


Prečo je naše myslenie tak dôležité? Prečo niekomu samoliečenie nefunguje? 

V skratke...

Ak naša myseľ získa pohľad a rozhodne sa o našom zdraví negatívne, naša genetika začne riešiť prečo si to tá naša myseľ pripustila. Energiu presmeruje na našu myseľ, na jej prerábanie, čistenie. Miesto toho aby sa venovala pravidelnej rehabilitácii nášho tela, vitalite vnútorným orgánom, jeho kontrole, výžive. Naša genetika je prinútená reišiť neposlušnú a zlomenú myseľ. ktorú presvedčili hejteri a toxickí ľudia. Zaháji svoju obranu a to toxický detox, hnev, úzkosti, depresie, oslabí nás a to všetko len preto, pretože sme sa rozhodli byť nefunkčnými. 

Akokeby nám dávala malé facky, hej preber sa... Inak uvažuj! 

Jej snaha je zmeniť naše rozhodnutie o našom fungovaní. Skúša to rôzne. 

Stačí rozhodnutie byť zdravými. 

Preto ak sa rozhodneme byť zdravými, naše telo, naša genetika sa konečne môže začať venovať svojmu poslaniu. bežne to voláme zázraky. 

Píšu to všetky múdre knihy, všetci to teoreticky vedia, poznajú. Ale ako zastaviť myslenie ak si zvyklo na nefunkčné fungovanie? 

Presne toto je ten proces, ktorý všetci hľadáme. Disciplína myslenia, správne rozhodnutie a očakávaný remis, ktorý nutne vyžadujeme, ak sme už príliš oslabení, vyčerpaní a už nevládzeme meniť naše myslenie. 

Slovo  na záver...

Táto zmena je najťažšia. Teórie? Školenia? 

A načo ak je tu jedno cvičenie, ktoré to za hodinku pobybu pomôže spacifikovať myslenie prirodzene? Pripomenieme našej mysli zmysel života. 

Stačí jedno cvičenie a máte pár dní na zmenu rozhodnutia o svojom živote. 

Vaša myseľ má pred týmto cvičením podprahový rešpekt ešte skôr, ako si objednáte službu. Prečo? Lebo zmena znamená jedno. Myseľ začne poslúchať vás a vy získate plnú moc nad svojimi rozhodnutiami. Nad svojim životom. A to sa zmanipulovanej mysli nepáči. A hejteri to vedia. 


S technikou štart v tomto procese len dopomáhame. Preto je to technika štart- Štartujeme zmeny tým, že pomôžeme telu rozhodnúť sa pre zdravie. Stimulujeme telo k spontánnemu remisu. Všetko ostatné je už len na vašej genetike. 


Aké je vaše rozhodnutie v oblasti zdravia?