Rýchle info

Ak nemáte čas... O čo ide?  Toto prečítate a máte jasno. 


Úvodné informácie: 

Inou cestou sa to dosiahnuť nedá. Bohužiaľ. Preto máme v rukách prvenstvo.  Pre podrobné vysvetlenie sme spísali samostatnú časť pod názvom: POROVNAJTE 

Náš marketing je slabý. Zatiaľ. Vlastne nie je žiadny, to čo vidíte je len aktivita autorky. Baví ju to. Občas píše články, občas niečo napíše do statusov na sociálnych sieťach. Ako kedy, ako má čas. Niekedy je ticho aj pár týždňov. (Asi zase niečo spisuje.) Treba využiť mladosť a pružné kognitívne procesy. Ak bude seniorka, čo už také môže spísať, no nie? Zatiaľ dáva, dáva, dáva. 

Autorka neznáma. Zatiaľ. Marketing je o inom. Autorstvo a tvorba je iná téma. Nedá sa všetko naraz robiť. Buď sa pracuje, skúma, alebo sa propaguje, robí reklama. 

Sporné informácie na autorku: Ak budete googliť veci na autorku zistíte protichodné "akože referencie" Tu si dajte námahu a skúste zistiť, kto je to písal. Má tam meno? Alebo akože anonym? Ok. Nájdete jeden samostatný worldpress, z roku 2010. To je tvorba ex asistenky, ktorá pracovala pre autorku od roku 2010. Bol tam pokus okradnúť autorku o autorské práva (a iné svinstvá, ťahy). Nevyšlo, tak vznikol tento americkoslovenský web slúžiaci pre znechutenie nových klientov. Bohužiaľ, ex asistentka má prepojenia na mafiu, a nejako si vždy vedela vybaviť zastavenie trestných oznámení. Vraj je to názor a kritika. Iný komentár tam nedáte a nedáte a nedáte. Už sa tam napísalo asi milíon pozitívnych referencií. No neschváli tá ex asistentka tie pozitívne a neschváli. Tlieskame. Jej mamička pôsobila svojho času ako starostka v jednej obci na východe. Vitajte na Slovensku. Nebohý Kuciak by vedel rozprávať. Česť jeho pamiatke. 

Ostatné veci sú pozostatky platenej internetovej likvidácie, hneď potom, čo autorka uviedla na trh 49LLey- podnetovo rozvojovú pomôcku pre deti s ADHD, autizmom a pod. Bohužiaľ stala sa konkurenciou pre žralokov v oblasti zdravia. Asi vieme kto, však?. "P" Výsledky mali detičky v oficiálnych centrách do 3 týždňov, isteže to museli zastaviť. Rok 2015/2016. Zastrašovanie klientov a rodičov si odniesli aj dlhoroční, spokojní klienti autorky. Bolo to peklo, každého to zasiahlo. Toto nebolo fér voči dobrým ľuďom, len preto, že oni objavili a používali prácu autorky oveľa skôr. Nespravodlivosť. Dodnes trauma u klientov trvá a to je to najhoršie. Neublížili len autorke, ale aj spokojným absolventom techniky. Hanba pre žralokov! Toto sa nerobí vo fér podnikaní. 

A máme tu ešte štát. Pred 14 rokmi autorka skoncipovala priemyselný koncept, ktorý jej štát odcudzil. Dodnes z neho ryžuje. NDS. Autorské práva sú dokázateľné aj v dnešnej dobe. Kto je komu dlžný je v prípade autorky technic start otázne. Pripravuje sa súdny proces v tejto veci. Skôr či neskôr sa všetko musí vyplatiť. Tak či onak. Práva sú práva. Alebo na Slovensku naozaj neplatia? Potom na Sk máme problém. 

Vážení klienti, VEC sa vás, ako klientov netýka, nie je to dôvod na znechutenie sa od ponuky služieb. Autorka verí na spravodlivosť. A vraj karma existuje. Aj keď technicky ten mozog funguje inak, ak sa to deje. Informácie bežne poskytujeme k technike. Ak je záujem. 

Teraz k technike, ide o vás. Ak vám to môže pomôcť, neriešte veci okolo toho. Riešte seba. Vy ste dôležitá/ý pri REÁLNOM REŠTARTE. Vaše CNS. Vaše telo. Vaša myseľ. O TECHNIKE : 

TECHNIC ŠTART je špecializované "CVIČENIE". 

CVIČENIE je vlastne ROTÁCIA okolo vlastnej osi. 

DOĽAVA _ DOPRAVA  

V rôznych polohách. Meníme to. 

Máme na to skriptá. Nedá sa to zapamätať. Mozog zakazuje zapísať tento algoritmus do pamäte. Vymaže ho. Počas spánku. Chráni sa. Skúšali sme sa to nabiflovať. Skúšali sme kade čo. Zaujímavý poznatok. 

Máme na to autorské práva. KNOW HOW neprezrádzame. Možno len stálym klientom, a tiež len postupne. 

Čo to robí s mozgom? 

Úplne všetko. 

CNS je nadradený orgánom, emóciám, psychike, reflexom, inteligencii. A toto cvičenie je živá voda pre CNS - centrálny nervový systém. 

Ako je možné, že to funguje? 

Náhoda je génius. Autorka skúmala podvedomie, podnetové spracovanie, reflexy a iné vecičky. Svojou vytrvalosťou objavila algoritmus, know how genetiky, na ktorý reaguje CNS. Dotiahla to. 

Čo to robí s mozgom? 

No, ak napíšeme že ho reštartuje je to málo. Je to také slovo na marketing. 


Reálne cvičenie - TECHNIC START robí to, že postupne rozprúdi MOZGOVO_MIECHOVÝ MOK v mozgu a mieche. 

Raz doľava a raz doprava. A tak ho prepláchneme viackrát za hodinku. 

Napodobniť sa to nedá a áno, autorské práva sú v našej dielni. Akákoľvek napodobnenina je plagiátorstvo, ktoré nezafunguje (už to skúšali obísť, nezafungovalo). Iné cvičenia na to nie sú. Ani stroje a masáž to tiež nespraví. Ani joga. Mrzí nás to, ale je to tak. 

Aj keď možno to hovoria viacerí, ale pravda je tá, že ten mozgovo miechový mok sa inak nedá rozprúdiť len rotáciou. Postojačky. Technicky, vecne. A ešte treba vedieť AKO! 

A len tak sa točiť dookola, ten mok tiež nerozprúdi. Náhoda je génius sám o sebe. Preto je len málo autorov. 

Copy writerov je viac, a ľudia si často myslia, že sú to autori. Ale oni len niečo prečítajú, naučia sa a potom napíšu svoju knihu ako rešerš, slohovú prácu. To sú copy writeri- dnešní autori. Prosím, naučme sa to rozlišovať. 

Pointa: 

MOZGOVO MIECHOVÝ MOK je živá voda pre život, mozog (podvedomie, vedomie, dušu, genetiku). 

Ak zhustne, alebo prestane prirodzene cirkulovať začneme mať depresie, stres, stavy vyhorenia. Sme zlí, negatívne zmýšľajúci, kričíme, sme unavení, nespokojní, máme znížené libido a pod. Plno vecí čo nás trápia. 

Ak sa zanesie toxínmi, prestane vyživovať časti mozgu, tela a začnú nám zlyhávať orgány, reflexy, svaly, vnímanie, pozornosť a kade čo. Namiesto živej vody nám vtedy prúdi v mozgu jed. Isteže sa naše telo pokazí. Samozrejme, že potom máme choroby celého sveta a sme neúspešní. Nevládzeme, nesprávne komunikujeme. Zle si vyberáme partnerov, prácu, nesprávne sa rozhodujeme. 

Ak sa prestane doplňovať rýchlo starneme a umierame. (Denne sa mok sám od seba dopĺňa a jemne cirkuluje. Kým sme mladí tak viac a postupne sa to bohužiaľ pokazí.) 

Ak je ho málo, ubudne z neho (lumbálna punkcia) môžeme ochrnúť. 

Naštudujte si mozgovo miechový mok v medicínskych materiáloch. Googl je tiež slušne zásobený v dnešnej dobe. Avšak stále je málo informácií v tejto téme. (Vede to tiež trvá niekedy večnosť. Tiež sú to len ľudia s mozgovo miechovým mokom, ktorý môžu mať zanesený.)

POINTA JE TÁ, že my ten mozgovo miechový mok tak rozprúdime, že sa začne sám od seba DETOXIKOVAŤ! Vyplaví toxíny, rehabilituje sa. Akoby mu CNS začal sám pomáhať. 

(Chlapi to skôr pochopia ak napíšeme, že mozgovo miechový mok je motorový olej v motore. Bez neho sa motor zadrhne. A je po ňom. K.O.)  

Živá voda v našom mozgu sa dokáže po TECHNIKE prirodzene očistiť a tým sa časti mozgu začnú vyživovať tak ako majú. 

CNS je mozog, ktorý potrebuje svoju živú vodu, ktorou je MOZGOVO MIECHOVÝ MOK. 

A ak tento mok cirkuluje, je vyčistený, omladený, oživený - REŠTARTOVANÝ tak sa mozog začne rehabilitovať ako potrebuje. Postupne si CNS poopravuje čo sa dá. Záleží od toho, ako ste pokazení. Jedna technika spraví dosť veľa práce. 

PRETO HOVORÍME O REŠTARTE CNS. 

Vlastne reštartujeme cirkuláciu mozgovo miechového moku, ktorý nutne naše CNS- mozog potrebuje k životu. Bez moku a zdravého moku naše CNS začne odumierať. 

Ak je mok zdravý, omladený nemáme stres, nestarneme tak rýchlo, naše reflexy fungujú ako to vidíte vo filmoch, naše myslenie je v predstihu, nikto nás nezmanipuluje, pretože vieme vyhodnotiť situáciu a samozrejme bónus je zdravé a funkčné telo. A kade čo, čo chcete a potrebujete. 

Pointa sa nenachádza v podvedomí ale v živej vode nášho mozgu, ktorý je ten hlavný vinník, prečo sa nám nedarí a prečo máme zdravotné problémy. 


Ako vieme, že naše cvičenie rozprúdi mok? 

Dvaja z desiatich klientov to reálne cítia. Je to zážitok cítiť ako mok prúdi v mozgu a v mieche. Asi TOP zážitok s telom. Ale treba na to viac absolvovaní. 

Približne asi 35 techník, čo je 35 x 200 Euro. Oplatí sa mať licenciu v rodine. Vyjde to lacnejšie. 

LENŽE už jedna technika spraví minimálny posun. Ale ak ste moc pokazení, zanesení, tak treba ten mok prepláchnuť viackrát. Spravili sme chybu ak sme deťom zakazovali točiť sa. 

Problém u človeka je ten, že práve podnety, prostredie, strava a rýchly životný štýl bránia rekonvalescencii tohoto moku. V skratke, čím viac ste pod tlakom, usadení na zadku, čím viac podnetov prijímate, tým rýchlejšie sa cirkulácia tohoto mozgového moku zastavuje, zanáša. Fitnes, pohyb to trošku spomalia, ale ten mok sa časom aj tak spomalí, dokonca aj u vrcholových športovcov (preto trpia depresiami). 

Takže, vlastne všetci žijeme menej ako by sme mohli. Sme zlí, nervózni, pochybujeme, nenávidíme. Prečo? Lebo mok sa zaniesol, neprúdi ako potrebuje a nestíha sa čistiť. A úplne sa vyčistiť dá len cirkuláciou. Negatívne prejavy sú signálom mozgu, že mok stráca vitalitu. 

TECHNIKA je niečo ako čistič tohoto moku. Vďaka nej sa mok dostane do pohybu, aký potrebujeme. 

S ňou, ak si ju pravidelne doprajete a vyčleníte si pravidelné peniažky na techniku, dosiahnete to, že sa vám mok nezanesie tak rýchlo (aj vôbec), vy neoslabnete, budete vládať riešiť ľudí, ktorí majú mok zanesení a budete vedieť ľahšie reagovať na podnety a pod. No stres, pohoda, kľud, zdravie, výkon, výsledky. 

Mozog, CNS, MOK potrebujeme. Bez toho ...to nejde.  

EŠTE RAZ:::

REŠTART CNS - je o cielenom rozprúdení mozgovo miechového moku, ktorý sa dostane do všetkých častí nášho mozgu. A mozog riadi celé naše telo, psychiku, emócie, vnemy, reakcie, reflexy, našu radosť, náš úspech... výsledky. 

Toto je reálny reštart. 

V podstate predlžujeme život našim klientom. Ak pochopíme logiku dôležitosti moku v našom CNS systéme, potom to vysvetlí mnohé neznáme. 


Všade tu ten mok prúdi... plus dole do miechy.